Navigovat do servisuUherské Hradiště, Sokolovská 1793Telefon+420 603 842 586, +420 603 535 204 E-mailadeko@autoservisadeko.cz Otevírací dobaPo - Čt: 7:00 – 16:00 Pá: 7:00 – 15:30

Profil firmy

Profil firmy

Naše firma autoservis ADEKO CZ s.r.o. byla založena v roce 2001 jako nástupce firmy Autodíly ADEKO Eliška Kovaříková založena v roce 1997 a zabývala se pouze prodejem náhradních dílů na vozy značky ŠKODA. Nynější firma autoservis ADEKO CZ se rozšířila z prodejny náhradních dílů na autoservis a prodejnu náhradních dílů. Dnes se zabýváme opravami a prodejem náhradních dílů na všechny osobní a lehké dodávkové automobily.

Naším hlavním motem je spokojený zákazník a proto si obzvlášť zakládáme na osobním přístupu ke každému z nich. Snažíme se o maximální využití našich letitých zkušeností ke komplexnosti našich služeb a hlavně spokojenosti zákazníka. Snažíme se držet krok s nejmodernějšími technologiemi v oblasti autoopravárenství a autodiagnostiky. Naši zaměstnanci prochází pravidelným školením v této oblasti.

Na všechny naše opravy používáme jen kvalitní náhradní díly od renomovaných světových výrobců, kteří své produkty dodávají také do prvovýroby. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že budete u nás spokojeni.

Kontaktujte nás

Souhlasím, aby společnost ADEKO CZ s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů